Вила Богданов, Несебър, е къща за гости, на 6 минути пеша от Южния плаж на града. Настаняването е в апартаменти, подходящи за семейна почивка по Черномориетo.
На територията на вила Богданов се намира коктейл-бар Classic. В него гостите могат да се насладят на разнообразни напитки. В непосредствена близост има ресторанти, магазини, плажни дискотеки и всичко необходимо по време на вашата лятна почивка.
Стаите и апартаментите за нощувки във вила Богданов са добре обзаведени, съчетаващи комфорт и домашен лукс, идеални за престой по време на семейна почивка. Имат климатик, хол, добре оборудвана кухня, телевизор, баня, минибар и други.
Курортът Слънчев бряг е на 2 км северно от къщата за гости и може да се стигне както пеша, така и с кола. Старият Несебър, с богатата си история като най-древния град в Европа, се намира на 10 минути пеша.
Изберете вила Богданов за страхотна лятна почивка в Несебър.
Капацитет:
Тип настаняване:
Попълнете формата по-долу
Благодарим Ви, че ни писахте! Ще се свържем с Вас възможно най-скоро.
Докладвайте нередност
Сигнализирай нередност
Благодарим Ви, че ни писахте! Ще се свържем с Вас възможно най-скоро.
Собственик сте на БИЗНЕС?
Добавете Вашият бизнес сега и получавайте неограничен достъп до оферти!